Lampiony přání VÁLEC 40 x 102 cm - bílá (1 ks)

Kód: B1133-1001

Detail produktu

Lampion přání ve tvaru válce v bílé barvě o šířce 40 cm a výšce 102 cm. Balení obsahuje papírový lampion s drátěnou konstrukcí a hořlavý materiál k zapálení. Ke každému lampionu přání je přibalen také návod k použití a bezpečnostní pokyny.

Tento produkt není v současné době v prodeji.

Popis produktu

Lampiony přání jsou malé horkovzdušné balóny. Po zapálení hořáku a vypuštění do nebe vytvoří lampiony přání nezapomenutelný okouzlující efekt, který je nejen naprosto bezhlučný, ale i originálnější a při dodržení všech zásad také bezpečnější než ohňostroje. Říká se, že tyto lampiony splní přání, které na ně napíšete a zároveň odnesou sebou zlé duchy a neštěstí, proto se jim také někdy říká lampiony štěstí. Lampiony ve tvaru válce mají nezapomenutelný efekt a udělají dojem na všechny přítomné diváky na zahradních oslavách, při vítání Nového roku nebo na svatbách. Létející přání v bílé barvě udělá radost i jako originální dárek k narozeninám nebo k svátku svatého Valentýna. Lampiony přání mohou vyletět až do výšky 500 m. Pozor: Lampiony jsou určeny pouze k venkovnímu použití!!!

Další informace

Váha [kg] 0.0850
EAN [unikátní] 8595036503158
Technické údaje: Pozor: Lampiony jsou určeny pouze k venkovnímu použití !!! V blízkosti manipulace s lampiony nesmí být žádné hořlavé předměty. Za veškeré případné škody vzniklé v souvislosti se zacházením s lampionem nese vždy odpovědnost manipulující osoba, a to i v případě, pokud bylo s lampionem zacházeno v souladu s návodem použití!