Mašle na auto CAR BOW METAL MAT DUO - zlatá + zelená + obal (1 ks)

Kód: 6105-0004

Detail produktu

Zelenozlatá velká mašle na auto o velikosti 50 cm ozdobí Vaše nové auto. Má dva delší konce ze širokých stuh. Tyto ozdoby na auto jsou opatřeny magnetickou destičkou pro upevnění mašle na kapotu auta. Zasíláme v transportní krabici o velikosti 60 x 60 x 50 cm, aby nedošlo k poškození automašle.

POZOR - VÝJIMKA Z PŘEPRAVY!

Zásilka, kterou nyní objednáváte, je nadrozměrná a dopravit ji k vám může jen specializovaný přepravce za objemové tarify. Ty jsou závislé na přepravní vzdálenosti a velikosti zásilky. Zadejte, prosím, místo určení zásilky. Pomůžete nám lépe odhadnout přepravní náklady.

Protože E-shop není schopen v některých případech spočítat správnou cenu za přepravu, přesnou cenu přepravy Vám oznámíme na základě vytvořené objednávky s ohledem na počet objednaných kusů a místo doručení. Na zboží se nevztahuje doprava zdarma.

Pokud nebudete s cenou za přepravu souhlasit, můžete objednávku stornovat.

Tento produkt není v současné době v prodeji.

Popis produktu

Prodáváme mašle na auto, které ozdobí nové auto a dárkově ho zabalí. Tyto automašle však můžete využít také na jiné dárky velkých rozměrů. Velká mašle je učiní originálními a nezapomenutelnými. Tato mašle na auto je vyrobena z široké dvoubarevné stuhy, proto i automašle je doubarevná. Nabízíme několik barevných variant. Velikost automašle je 50 cm a má dva delší konce stuh. Další široké stuhy k "zabalení" celého auta lze dokoupit v našem obchodě. Součástí výrobku je i magnetická destička, která drží automašli na kapotě auta. Pokud však máte hliníkovou karoserii, dooručujeme zakoupit desku s přísavky. Automašle jsou transportovány v krabicích o rozměrech 50 x 60 x 60 cm.

Další informace

Váha [kg] 1.9000
EAN [unikátní] 8595036514185
Varianta Zelená metal
Technické údaje: Nelze připevnit na hliníkovou karoserii pomocí magnetické desky.