Šerpa Budu se vdávat ...pozvi mě na panáka - sv. zelená / zlatá (1 ks)

Kód: B1066-0007

Detail produktu

  • Barva: Světle zelená
  • Tisk: zlatá
  • Délka: 2 m
  • Šířka: 11 cm

Text na přední straně: Budu se vdávat

Text na zadní straně: ... Pozvi mě na panáka !!

Běžná cena: 116,99 Kč

Special Price 81,90 Kč/ks 67,69 Kč bez DPH

SLEVA 30%

- +

Dostupnost

Popis produktu

Svatební šerpu s nápisem "Budu se vdávat, pozvi mě na panáka" kupte nevěstě, kterou čeká rozlučka se svobodou! Z přední strany šerpy je natištěno "Budu se vdávat..." a zezadu nápis pokračuje "...pozvi mě na panáka." Šerpa jistě nezůstane bez povšimnutí. S touto šerpou se rozlučka se svobodou stane originální a efektní!

Přečtěte si dopis od těch, kteří s šerpou již mají zkušenost!

Martina z Prahy:

Konečně jsem vystřízlivěla, abych Vám napsala e-mail ohledně té naší rozlučky :)

Musím říct, že šerpa sklidila obrovský úspěch! Sestra z ní byla totálně v šoku a všechny holky se ptaly, kde jsem ji sehnala, že je to super nápad. Doufám tedy, že nebude vadit, když jim na Vás dám kontakt, chtěly by taky takové šerpy na další rozlučky nebo různé jiné párty!

Jinak můžu říct, ze sestru zastavovali i lidi na ulici a ptali se, co to tam má napsáno, pak ji gratulovali nebo si ji fotili (hlavne Japonci).  V baru si ji každý prohlížel, ptal se, co je to za šerpu a zvali ji na panáky, chudáka moji malou :)

No prostě Vám i panu vedoucímu moc děkuju, že jste ji pro nás vyrobili. Sestra říkala, že bude mít na tu super párty krásnou vzpomínku, a to mě moc těší. Ještě jednou děkuju, jste nejlepší! :)

Další informace

Váha [kg] 0.1000
EAN [unikátní] 8595036505190
Varianta Světle zelená-zlatá