Saténové stuhy

Připravili jsme pro Vás nabídku kvalitních, velmi jemně tkaných atlasových stuh, které jistě využijete k výrobě svatebních vývazků a ke svatební výzdobě aut a interiérů.

Více informací o atlasových stuhách

 

Atlasová stuha je elgantní a luxusní typ stužky a nachází své uplatění při mnoha příležitostech ...

   

 

Atlasové stuhy

Atlasová stuha je elegantní a luxusní typ stužky a nachází své uplatnění při mnoha příležitostech, zejména pak při dárkovém balení, při výrobě dekorací, na svatbách například při výrobě svatebních vývazků. Ve výrobě a reklamě se používají tyto stuhy v knihařství a při výrobě záložek do knih a diářů. Samozřejmě je vhodná i pro potisk stuh k reklamním účelům.  Atlasová stuha je vždy jemně tkaná a na okrajích má lem. Věděli jste, že atlasová stuha může být

oboulící atlasová stuha v detailu

  • jednolící atlasová stuha - lícová strana je jemná a lesklá, rubová strana stuhy má hrubší osnovu,která není tak jemná. V dnešní době je jednolící atlasová stuha spojována především s nekvalitní asijskou produkcí. Pokud máte zájem o tento typ stuh, obratte se na konkurenci nebo kontaktujte naše obchodní oddělení a my Vám Váš úmysl rozmluvíme.;-)
  • Oboulící atlasová stuha - rubová i lícová strana u atlasové stuhy je stejná, vždy velmi kvalitně a jemně tkaná, vhodná i k potisku na stuhy a stužky .  vše o potisku na stuhy a stužky
 

 

V následující nabídce naleznete polyesterové atlasové stuhy a stužky. Stuhy máme od nejmenší šířky 3mm a nejširší stuha má 10cm. Atlasové stuhy pocházejí od různých výrobců ze zemí EU a jsou dodávány v metráži, v malonávinech nebo v průmyslových návinech.

Pokud je stuha dodávána v metráži, můžete si objednat třeba jen metr této atlasové stuhy. Nejběžněji však prodáváme stuhy v návinech po 25 m a po 50 m. Pokud Vám tento návin nevyhovuje, můžeme Vám zajistit velkonáviny po 2000 m. Speciální barvu pak od 10000m.