Vánoční papír - folie METALIK 70 cm - malinová ( 200 m/rol )

Kód: 0106-4004

Detail produktu

Připravili jsme pro Vás malinovou metalizovanou fólii, kterou lze používat jako barevný vánoční papír. Fólii nabízíme na roli s návinem 200 m, šířka fólie je 70 cm. Lícová strana metalizované fólie je malinová, rubová je naopak stříbrná. Podle velikosti dárku pak může sami volit, kolik  vánočního papíru odstřihnete pro zabalení.

Kromě klasického použití pro dárkovém balení, najde naše fólie uplatnění i pro dekorace sálů a výzdobu například plesových stolů. Fanoušci fotbalu metalizovanou fóli používají pro vytváření živých obrazů a roztleskávačky pak jako základní materiál pro výrobu třásní pro roztleskávačky.

1 087,00 Kč/rol 5,44 Kč/m + doprava
- +

Dostupnost

Popis produktu

Připravili jsme pro Vás barevnou metalizovanou fólii, kterou lze používat jako barevný vánoční papír. Fólii nabízíme na roli s návinem 200 m, šířka fólie je 70 cm. Je vyrobena z polypropylenu. Lícová strana metalizované fólie je barevná, rubová je naopak stříbrná. Podle velikosti dárku pak může sami volit, kolik  vánočního papíru odstřihnete pro zabalení.

Kromě klasického použití jako balicí papír pro dárkovém balení, najde naše fólie uplatnění i pro dekorace sálů a výzdobu například plesových stolů. Fanoušci fotbalu metalizovanou fólii používají pro vytváření živých obrazů a roztleskávačky pak jako základní materiál pro výrobu třásní pro roztleskávačky.

Další informace

Váha [kg] 4.0000
EAN [unikátní] 8595036506432
Šířka sáčku [mm] 700